Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi, 08:00-19:00

İletişime Geçin

+90 532 648 8115

Mail Adresimiz

info@tanriverdirulman.com

Image

Tanrıverdi Rulman Hırdavat San Ltd. Şti. Hoşgeldin

25 Yıllık Deneyim

1998 yılında kurulan aile şirketi TANRIVERDİ RULMAN, Türkiye, Avrupa, Amerika, Orta Asya gibi sanayinin gelişmiş olduğu ülkelerde hizmet sunmaktadır. On binin üzerinde stok çeşidi ile ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Türkiye ve küresel pazarda nadir bulunan ve zor erişilen rulmanları her zaman stoklarında bulundurmaktadır. Ayrıca, Almanya'daki şubesi aracılığıyla Avrupa ülkelerine neredeyse aynı gün içinde teslimat yapmaktadır. Dünya genelinde birçok ülkeye express kargo seçeneğiyle gönderim sağlamaktadır. Diğer şirketler gibi, Tanrıverdi Rulman da iç piyasanın büyümesini desteklemek ve rulman tedariğindeki zaman kayıplarını önlemek amacıyla 2012 yılında önemli bir karar almıştır. İtalya'nın önde gelen rulman üreticilerinden CPM'in Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek müşterilerine aynı gün içinde ürün gönderme hizmeti sunmaktadır.

TANRIVERDİ RULMAN, geniş ürün yelpazesiyle sanayi ve üretim alanlarının çeşitli sektörlerine hizmet vermektedir. Tekstil, ağır inşaat, elektrik tribünleri, Planet Redüktörleri gibi rulman tedarikinin kısıtlı olduğu sektörlere çözümler sunmaktadır. Tanrıverdi Rulman,Türkiye distribütörlüğünü ve dağıtımını üstlenmektedir. Ayrıca, Tanrıverdi Rulman bünyesinde SKF, FAG, INA, NSK, TIMKEN, METER, UNITEC, FLT, GAMET, NADELLA, RBC, McGILL, KAYDON, RHP gibi dünya çapında ünlü markaların ürünlerini stoklarında bulundurmaktadır. Ülkedeki üreticilere destek sağlamak ve onların ihtiyaçlarını kaliteli ürünler ve hızlı hizmetle karşılamaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.

15

Uzman Kadro

485

Mutlu Müşteri

789

Tamamlanan Projeler

890

Devam Eden Projeler

Sıklıkla Sorulan Sorular

Sorularınız

TANRIVERDİ RULMAN, Türkiye, Avrupa, Amerika, Orta Asya gibi sanayinin gelişmiş olduğu ülkelerde hizmet sunmaktadır.
TANRIVERDİ RULMAN, on binin üzerinde stok çeşidi ile ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.
TANRIVERDİ RULMAN, Türkiye ve küresel pazarda nadir bulunan ve zor erişilen rulmanları her zaman stoklarında bulundurmaktadır.
TANRIVERDİ RULMAN, Almanya'daki şubesi aracılığıyla Avrupa ülkelerine neredeyse aynı gün içinde teslimat yapabilme, dünya genelinde birçok ülkeye express kargo seçeneğiyle gönderim sağlayabilme gibi avantajlara sahiptir.
TANRIVERDİ RULMAN, iç piyasanın büyümesini desteklemek ve rulman tedariğindeki zaman kayıplarını önlemek amacıyla 2012 yılında, İtalya'nın önde gelen rulman üreticilerinden CPM'in Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.
TANRIVERDİ RULMAN, tekstil, ağır inşaat, elektrik tribünleri, Planet Redüktörleri gibi rulman tedarikinin kısıtlı olduğu sektörlere çözümler sunmaktadır.
TANRIVERDİ RULMAN, SKF, FAG, INA, NSK, TIMKEN, METER, UNITEC, FLT, GAMET, NADELLA, RBC, McGILL, KAYDON, RHP gibi dünya çapında ünlü markaların ürünlerini stoklarında bulundurmaktadır.
TANRIVERDİ RULMAN, dünya genelinde birçok ülkeye express kargo seçeneğiyle gönderim sağlamaktadır.
Ülkedeki üreticilere destek sağlamak ve onların ihtiyaçlarını kaliteli ürünler ve hızlı hizmetle karşılamaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.
TANRIVERDİ RULMAN, İtalya'nın önde gelen rulman üreticilerinden CPM'in Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Bu sayede müşterilere aynı gün içinde ürün gönderme hizmeti sunmaktadır.