Online Store Theme Logo

Online Store Theme Logo

KURUMSAL

  TANRIVERDİ RULMAN HIRDAVAT İTH.İHR.TİC. VE Sanayi ve Limited Şirketi.; kendisini 1998’ten bu yana süregelen 16 sene içerisinde Türkyiye’ye tanıtmış, önümüzdeki seneler içerisinde de tüm dünyada tanınmayı hedef olarak benimsemiştir. TANRIVERDİ RULMAN, her marka otomotiv-sanayi haddehane rulmanını, kayışı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Merkezi ikitelli organizede’de olan firmamız; 1 şubesi ve Türkiye geneline yaygın olan rulman sektöründe ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış olmak üzere müşterilerine hizmet vermektedir.

Asıl hedefi ’Müşteriye %100 memnuniyet sağlayacak hizmet vermek’’ olduğu 16 seneyi başarıyla geçiren şirketimiz, 2012 yılında CPM bearing yeni nesil planet redüktör ve iş makinası için cer dişli Rulmanlarının Distribütörü olarak saygı değer piyasamızda adından söz ettirmiştir. Distribütörü ve satışını yaptığımız başlıca markalar; CPM BEARING rulmanları, fag skf timken ina nsk urb zkl rulmanlarıdır,ayrıca firmamız her türlü spesiyal rulmanı en azami sürede yurdışında bulup getirme potansiyeline sahiptir

Ana üssünü milano/italya’da bulunduran CPM, italya grubunda kendisine güvenen ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olarak göze çarpmaktadır. CPM BEARINGS başlıca direk olarak hizmet verdiği dünyaca tanınan bazı önemli firmalar ,bonfiglioli italya,rexroth bosch gurup liebherr,rossi,comer industries, oerlikon graziano,dana,carraro piyasada önemli bir yere sahip olmak istediğini bir kez daha değerli meslektaşlarımıza ispatlamıştır.
 

TANRIVERDİ RULMAN HIRDAVAT İTH.İHR.TİC. Sanayi ve Limited Şirketi olarak, siz değerli meslektaşlarımıza, bu zamana kadar bize karşı duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür eder, iş hayatınızda hak ettiğiniz yere, özel hayatınızda erişmek istediğiniz mutluluğa sahip olmanızı dileriz.